Szkolenia ArchiCAD

PROGRAM SZKOLENIA

ArchiCAD 3 dni

Szkolenie z obsługi programu ArchiCAD 24 godzinne, 3 dni po 8 godzin lekcyjnych. Szkolenie adresowane jest do projektantów wnętrz i wszystkich tych dla których ważną dziedzinę pracy stanowi modelowanie przestrzenne.

.

ArchiCAD 5 dni

Szkolenie z obsługi programu ArchiCAD 40 godzinne, 5 dni po 8 godzin lekcyjnych. Szkolenie adresowane jest do architektów i konstruktorów opracowujących pełną dokumentację budowlaną.

 

Dofinansowane szkolenia ArchiCAD

Począwszy od września 2019 r. ruszy nabór wniosków na, dofinansowany z funduszy Wojewódzkiego Urzędu Pracy, projekt szkoleniowy dotyczący obsługi programu ArchiCAD. Ilość środków będzie na pewno ograniczona dlatego już od dziś zapraszamy chętnych aby przysyłali nam swoje zgłoszenia. Projekt skierowany będzie do pracowników firm jak i do osób samozatrudnionych.Udzielimy wszelkiej pomocy w prawidłowym wypełnieniu dokumentów aplikacyjnych. Serdecznie zapraszamy do udziału architektów, dekoratorów wnętrz i wszystkich tych którzy chcieliby podnieść swoje kwalifikacje w niebanalny sposób. Każdy uczestnik naszego szkolenia będzie mógł otrzymać certyfikat firmy Graphisoft. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się na podstronie „KONTAKT” lub na adres   szkolenia@proartproject.pl